Informacija sėklų pirkėjams

Informacija apie sėklų pirkimą 

Sėklų rinkimas yra įdomus hobis visiems, kurie domisi augalais ir jų botaniniais bei kultūriniais aspektais. Pavyzdžiui, teminių kolekcijų rinkimas įkvepia, o kartu padedate išsaugoti augalų genetinę įvairovę. Gerai surinkta ir išsaugota sėklų kolekcija laikui bėgant mėgėjų sluoksniuose gali įgyti vis didesnę vertę. Turime daug įdomių ir jaudinančių sėklų veislių tiek pradedančiajam kolekcininkui, tiek tikram mėgėjui.

Pagal Suomijos įstatymus draudžiama auginti kanapes, skirtas naudoti kaip narkotinę medžiagą ar jos žaliavą, taip pat naudoti narkotinių medžiagų gamybai ar gamybai. Sėklos skirtos tik teisėtiems tikslams, pavyzdžiui, kolekcionavimui. Seeds Of Love nesuteikia sėkloms daigumo garantijos. Klientas yra atsakingas už tai, kad ši veikla būtų leidžiama.

Jei turime pagrindo įtarti, kad sėklos naudojamos neleistinais tikslais, pasiliekame teisę atsisakyti parduoti produktus.

Visos sėklos laikomos tinkamomis sąlygomis, kad būtų užtikrintas jų šviežumas, ir tiekiamos originalioje gamintojo neatidarytoje pakuotėje, kad būtų išsaugotas jų kolekcinis tinkamumas. Užsakymas bus išsiųstas iš Suomijos kliento pasirinktu pristatymo būdu.