Usein kysytyt kysymykset

Dažniausiai užduodami klausimai

Užsakymas ir apsipirkimas

Kokie mokėjimo būdai priimami parduotuvėse ir internetu?

Mūsų parduotuvėse galite atsiskaityti kriptovaliuta (Bitcoin, Ethereum, Litecoin), dauguma pagrindinių kredito kortelių ir grynaisiais pinigais. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite atsiskaityti kriptovaliuta arba banko pavedimu.

Kaip greitai gausiu savo užsakymą?

Paprastai mokėjimus apdorojame kiekvieną darbo dieną ir užsakymą išsiunčiame tą pačią arba kitą dieną po to, kai gauname jūsų mokėjimą. Priklausomai nuo pasirinkto pristatymo būdo, jūsų siunta paprastai bus pristatyta per 1-5 darbo dienas nuo jos išvežimo iš mūsų sandėlio.

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų nurodyti pristatymo terminai yra apytiksliai, o neįveikiamos kliūtys gali turėti įtakos pristatymo laikui.

Kur įsikūrusios mūsų parduotuvės? Iki kada dirbate?

Parduotuvių vietas ir darbo laiką galite rasti puslapyje Parduotuvės ir darbo laikas.  


Sėklos

Ar teisėta užsisakyti sėklų? Ką daryti, jei gyvenu užsienyje, o mano šalyje uždraustos tam tikrų augalų sėklos?

Laisvas prekių judėjimas užtikrinamas ES vidaus prekyboje. Todėl iš esmės valstybė narė negali uždrausti kitoje valstybėje narėje teisėtai pagamintų prekių užsakymo iš vienos valstybės narės į kitą. Sėklų nedraudžia ir joks tarptautinis susitarimas. Todėl jos yra visiškai teisėtos ir gali būti užsakomos tiek Suomijoje, tiek kitoje ES šalyje. Be to, visi mūsų parduodami sėklų paketai parduodami kaip kolekciniai daiktai.